Online výprodej a bazar pneumatik, a to jak nových, tak použitých. Pro všechny typy vozů, vše ve vysoké kvalitě a vystavené na přehledných stránkách, které vám pomohou.

Aby změna v životě každé ženy kolem 50 let nebyla nečekaná


</div>
<p><a href=http://www.menox45.cz/kdo-jsme.php http://www.menox45.cz/kdo-jsme.php Menopauza je přirozeným obdobím v životě ženy, kdy vyhasíná funkce vaječníků. To vede ke změnám rovnováhy hormonů, přestává e produkovat estrogen a progesteron. Hormonální nerovnováha může způsobit řadu potíží.
Tělo se vyrovnává při menopauza s hormonální nerovnováhou řadou příznaků. Vyhasíná menstruační cyklus. Příznaky jsou většinou neslučitelné s pohodlným životem, zejména pokud žena intenzivně pracuje a ještě se stará o domácnost. Proto je snaha tyto příznaky potlačit.

Nepříjemné příznaky menopauzy

Menopauza způsobuje nepříjemné projevy, a tak mnoho žen zahájí substituční hormonální terapii, aby se těchto projevů zbavily. Existuje ale i řada přírodních přípravků, které mohou příznaky zmírnit, a jsou bez vedlejších nepříznivých účinků. Takový je i náš revoluční přípravek.

Aby změna v životě každé ženy kolem 50 let nebyla nečekaná
3.3 (66.67%)3

Comments are closed.