Online výprodej a bazar pneumatik, a to jak nových, tak použitých. Pro všechny typy vozů, vše ve vysoké kvalitě a vystavené na přehledných stránkách, které vám pomohou.

Chcete vidět naši reklamní kampaň

Plánujete na léto mírně rozšířit Vaše podnikání v oblasti gastronomie? Jistě už jste zvážili všechny plusy a mínusy jednotlivých sortimentů a z Vašeho uvažování jistě vyšla točená zmrzlina http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena  http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena . Mnoho lidí si bez ní léto neumí představit a jediné, co je trochu trápí je omezený počet příchutí. Avšak naše nabídka je široká, takže s tím nebudete mít problém.
Točenou zmrzlinu si u nás můžete zakoupit již hotovou zmrazenou nebo v prášku, což je novinka. Točená zmrzlina mrazená má tu výhodu, že se rychle připraví, má dlouhou trvanlivost a stabilní chuť. Nabízíme příchutě vanilka, čokoláda, pistácie, citron a jahoda. Mrazené směsi dodáváme po 8 l.

Prášková směs

Zmrzlina vyrobená z práškové směsi uspokojí náročné zákazníky, kteří si budou myslet, že je vyráběná podle tradičních receptur. V současnosti jsou v nabídce příchutě citron, jahoda, jogurt, vanilka a čokoláda. V kartonu je 6×2 kg. Je jen na Vás, jaký druh přípravy zvolíte.

Chcete vidět naši reklamní kampaň
4 (80%)1
300x300anavy.jpg

Comments are closed.