Online výprodej a bazar pneumatik, a to jak nových, tak použitých. Pro všechny typy vozů, vše ve vysoké kvalitě a vystavené na přehledných stránkách, které vám pomohou.

Základní konstrukce


</div>
<p>Základem, který je kvalitativně shodný pro všechny mobilheimy je ocelový rám, určující rozměr domu.Vespod je umístěn podvozek, většinou jednonápravový, u větších typů někdy i dvounápravový a sklopné podpěry celého rámu, které po zaparkování pevně podepírají a stabilizují celý objekt. Na tomto základu je pak namontována kostra horní nástavby. Někdy dřevěná, v poslední dobou spíše z lehkých, ale pevných hliníkových slitin, popř. ocelových profilů. Na nich je namontován vnější plášť, dělaný tak, aby maximálně odolával nepřízni počasí a byl vpodstatě bezúdržbový. Nejvíce se používají opět hliníkové slitiny, někdy laminované palubky, u některých zvláštních typů dokonce i dřevo.</p>
<h2>
Izolace</h2>
<p>Stěny jsou samozřejmě tepelně a zvukově izolovány, přirozeně společně s ochranou proti průniku vlhkosti. U celoročně obyvatelných       <a href=mobilních domů je samozřejmě tepelná izolace zesílená, stejně jako izolace podlahy a stropu.

Základní konstrukce
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.